Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Groups
cs: Skupiny

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Terms
cs: Termíny

en: Changed
cs: Změněno

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Remove group
cs: Odstranit skupinu
