Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Groups
eo: Grupoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Created
eo: Kreita

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
