Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Groups
et: Grupid

en: Enabled
et: Lubatud

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Created
et: Loodud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Terms
et: Terminid

en: Changed
et: Muudetud

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Taxonomy vocabularies
et: Klassifikatsiooni sõnastikud

en: Remove group
et: Eemalda grupp
