Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Groups
eu: Multzoak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Created
eu: Sortua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Terms
eu: Terminoak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena
