Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Enabled
fa: فعال

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Remove group
fa: حذف گروه
