Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Groups
he: קבוצות

en: Enabled
he: מופעל

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Created
he: נוצר

en: Vocabulary
he: מילון

en: Terms
he: מונחים

en: Changed
he: השתנה

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Machine name
he: שם מכונה
