Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
