Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Groups
id: Grup-grup

en: Enabled
id: Aktif

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Name
id: Nama

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Created
id: Dibuat

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Changed
id: Berubah

en: Manage fields
id: Kelola bidang

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Taxonomy vocabularies
id: Kosakata taksonomi

en: Remove group
id: Hapus grup
