Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Groups
is: Hópar

en: Enabled
is: Virkt

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Created
is: Stofnað

en: Vocabulary
is: Orðaforði
