Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Groups
ja: グループ

en: Enabled
ja: 有効

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Unknown
ja: 不明

en: Created
ja: 作成

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Terms
ja: ターム

en: Changed
ja: 変更済

en: Manage fields
ja: フィールドの管理

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Taxonomy vocabularies
ja: タクソノミーボキャブラリー

en: Remove group
ja: グループを削除
