Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Groups
lt: Grupės

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Created
lt: Sukurta

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Terms
lt: Terminai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Remove group
lt: Pašalinti grupę
