Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Groups
lv: Grupas

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Created
lv: Izveidots

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Changed
lv: Labots

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
