Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Groups
ml: കൂട്ടങ്ങൾ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
