Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော
