Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Groups
pt: Grupos

en: Enabled
pt: Ativado

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Created
pt: Criado

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Changed
pt: Alterado

en: Manage fields
pt: Gerir campos

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Remove group
pt: Remover grupo
