Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Groups
ro: Grupuri

en: Enabled
ro: Activat

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Created
ro: Creat

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Changed
ro: Schimbat

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Remove group
ro: Înlătură grup
