Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Name
sq: Emri

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Created
sq: Krijuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori
