Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش
