Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Groups
uk: Групи

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Created
uk: Створено

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Terms
uk: Терміни

en: Changed
uk: Змінено

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Taxonomy vocabularies
uk: Словники таксономії

en: Remove group
uk: Вилучити групу
