Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Groups
af: Groepe

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Name
af: Naam

en: Unknown
af: Onbekend

en: Created
af: Geskep

en: Vocabulary
af: Woordeskat
