Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Groups
ar: مجموعات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Created
ar: الإنشاء

en: Vocabulary
ar: معجم

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Changed
ar: تم التغير

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: UUID
ar: المعرف UUID
