Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Created
ast: Fechu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
