Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Groups
be: Групы

en: Enabled
be: Уключана

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Created
be: Створана

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Enabled vocabularies
be: Уключанныя слоўнікі
