Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Created
bg: Създадено

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Manage fields
bg: Управление на полета
