Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Name
bn: নাম

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
