Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Groups
da: Grupper

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Unknown
da: Ukendt

en: Created
da: Oprettet

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Terms
da: Ord

en: Changed
da: Ændret

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Machine name
da: Internt navn

en: Taxonomy vocabularies
da: Taksonomi ordforråd

en: Remove group
da: Fjern gruppe
