Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Groups
el: Ομάδες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Remove group
el: Διαγραφή ομάδας
