Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Created
fi: Luotu

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Terms
fi: Termit

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Taxonomy vocabularies
fi: Luokittelusanastot

en: Remove group
fi: Poista ryhmä
