Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
is: Virkjað

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Name
is: Navn

en: Unknown
is: Ókent

en: Created
is: Stovnað

en: Machine name
is: Maskinnavn
