Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Groups
gl: Grupos

en: Enabled
gl: Activado

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Created
gl: Creado

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Changed
gl: Cambiado

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Remove group
gl: Borrar grupo
