Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Groups
gu: જૂથો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન
