Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Groups
hr: Grupe

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Created
hr: Stvoreno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
