Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Groups
it: Gruppi

en: Enabled
it: Attivato

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Yes
it: Sì

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Created
it: Creato

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Terms
it: Termini

en: Changed
it: Modificato

en: Manage fields
it: Gestisci campi

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Remove group
it: Rimuovi gruppo
