Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Groups
jv: Kelompok

en: Enabled
jv: Urip

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Created
jv: Digawé

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
