Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
