Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
