Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان
