Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
