Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Groups
mr: समुह

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन
