Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Taxonomy
ms: Taksonomi

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Name
ms: Nama

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Created
ms: Diciptakan

en: Vocabulary
ms: Kosa kata

en: Manage fields
ms: Uruskan medan-medan

en: Machine name
ms: Nama mesin
