Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Groups
ne: समूह

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
