Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Groups
nl: Groepen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Name
nl: Naam

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Terms
nl: Termen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Remove group
nl: Groep verwijderen

en: Enabled vocabularies
nl: Ingeschakelde woordenlijsten
