Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: Enabled
ru: Включено

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Created
ru: Создано

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Terms
ru: Термины

en: Changed
ru: Изменение

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Taxonomy vocabularies
ru: Словари таксономии

en: Remove group
ru: Удалить группу

en: Enabled vocabularies
ru: Включенные словари
