Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Groups
se: Joavkkut

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: Created
se: Almmuhuvvon
