Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: Enabled
sk: Povolené

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Created
sk: Vytvorené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Terms
sk: Termíny

en: Changed
sk: Zmenené

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Remove group
sk: Odstrániť skupinu
