Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Groups
sl: Skupine

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Unknown
sl: Neznan

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Machine name
sl: Strojno ime
