Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
