Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Groups
sv: Grupper

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Unknown
sv: Okänd

en: Created
sv: Skapad

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Terms
sv: Termer

en: Changed
sv: Ändrad

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Remove group
sv: Ta bort grupp
