Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Manage fields
ta: புலங்கள் நிர்வகிக்கவும்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
