Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Manage fields
th: จัดการช่องรับข้อมูล

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Remove group
th: เอากลุ่มออก
